2. ožujka 2026.

Vrijeme čitanja: 2 minuteBend čiji su nastupi obilježili povijest rock glazbe još od kasnih 60-ih vraća se u Zagreb nakon više od 50 godina.

27. veljače 2026.

Vrijeme čitanja: 4 minuteBoogaloo je bio poprište prvog nastupa engleskog glazbenika u Hrvatskoj. U 75 minuta čuli smo Kaneove hitove te hommage Oasisu i Iggyju Popu.

Glazba

Elton John i Snoop Dogg na Bestival festivalu

Vrijeme čitanja: < 1 minuta

Foto: Facebook

HMS Bestival ove godine svojim posjetiteljima pruža zanimljive izvođače, Elton John, Snoop Dogg, Franz Ferdinand, M.I.A., The Flaming Lips samo su nekolicina od mnogih izvođača koja će kroz četiri dana proći kroz engleski otočić Isle of Wight.

“Nisam već dugo svirao na velikim festivalima u Engleskoj, tako da sam bio jako zainteresiran za sviranje na Bestivalu.” rekao je Elton John i time potvrdio svoj nastup. Zanimljivo će biti i svim obožavateljima Snoopa Dogga ili bolje rečeno Snoopa Liona te će to biti prilika ćuti njegove reggae pjesme.

“Ove godine je četrdeseta obljetnica objave albuma “Goodbye Yellow Brick Road tako da možete očekivati i nekoliko pjesama s tog albuma.” najavio je Elton, a podsjećamo da je Bestival 2010. i 2012. godine izabran najboljim velikim festivalom u Velikoj Britaniji.

Be social

Komentari